Analiza cen gotówki Bitcoin

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z ankietą AMBCrypto – szansa na wygranie Trezor One

Zastrzeżenie: ustalenia zawarte w poniższym artykule są jedynymi opiniami autora i nie powinny być traktowane jako porady inwestycyjne

Bitcoin Cash notuje wzrost od końca września, ale w ciągu ostatnich 4 tygodni stał się bardziej burzliwy. Zasób kryptograficzny zdołał kilkakrotnie przekroczyć poziom oporu na poziomie 341 USD, ale jego wartość została skorygowana w ciągu najbliższych 24 godzin. W czasie prasowym BCH był w podobnej sytuacji po raz kolejny, z bardzo prawdopodobną możliwością wycofania.

Jak wyjaśniono wcześniej, Bitcoin Cash rośnie od 22 września, a BCH utrzymuje pozycję powyżej rosnącego poziomu wsparcia. Należy również zauważyć, że średnia krocząca 50 działała jako podstawowe wsparcie, a token konsekwentnie odbijał się od MA.

Kluczową obserwacją, jaką można poczynić patrząc na strukturę rynku BCH, jest jego pokrewieństwo z ruchem bocznym. Nie ma szczególnego przełomu, ponieważ Bitcoin Cash opiera się wyłącznie na zbiorowym rynku zwyżkowym. Aktywa kryptograficzne osiągnęły ostatnio poziom 380 USD, poziom, który był jego bezpośrednim oporem w momencie pisania. Jeśli jednak jego poprzednie skoki są jakimkolwiek dowodem, BCH może przygotowywać się do kolejnego spadku w ciągu najbliższych kilku dni.

Biorąc pod uwagę zmienność kryptowaluty, wsparcie na poziomie 270 USD powinno być ostatnim zakresem testowym przed kolejnym ruchem wyżej na wykresach. Z drugiej strony, wskaźniki rynkowe wskazywały na wyższy ruch przed kolejnym spadkiem cen.

Rynkowe uzasadnienie

Jak widać na załączonym wykresie, wstęgi EMA zdawały się rozszerzać na horyzoncie, co może sugerować utrwalenie się zwyżkowego trendu w czasie prasy. Indeks siły względnej (RSI) również wzrastał i wyglądało na to, że dotknie strefy wykupienia na wykresach.

Wreszcie Awesome Oscillator lub AO również wskazał na powrót zwyżkowego tempa na wykresach. Zielone świece na histogramie AO sugerowały wzrost, odkrycie, które wydawało się spójne z ruchem cenowym BCH.

Wniosek

W przypadku Bitcoin Cash jego zależność od Bitcoin jest oczywista. Rynek kryptowalut będzie nadal osiągał wyższe szczyty dla Bitcoin Cash, ale radykalna zmiana w przyszłości doprowadzi do ogromnych korekt poniżej 300 USD.

Comments are closed.

Post Navigation